Ania i Marcin pozujący na tle zielonej korony drzewa

Wiemy, że to zdjęcie jest średnio ładne – widać na nim ziarno i jest lekko nieaktualne (byliśmy wtedy młodzi i piękni. Teraz jesteśmy starzy i brzydcy i nie pokazujemy się publicznie :)). Jednak oddaje ono nasze zamiłowanie do matki natury. Do wszystkiego co naturalne, zielone i eko – w końcu nazwa oleko ma swoją genezę.

Kim jesteśmy

Cieszymy się, że trafiłaś(-łeś) do naszego sklepu. Jest nam niezmiernie miło, że postanowiłaś(-łeś) poznać nieco bliżej ludzi, którzy za tym wszystkim stoją. Którzy dokładają wszelkich starań aby zakupy w sklepie Oleko były łatwe i przyjemne. Cześć! To właśnie my – Ania i Marcin. Partnerzy w życiu, którzy postanowili rzucić sobie nowe wyzwanie i przenieść współpracę również na grunt biznesu.

Wszystko zaczęło się, kiedy parę lat temu sami zaczęliśmy szukać alternatywy dla dotąd stosowanych kosmetyków, których skład nie do końca nas satysfakcjonował. Trend na eko życie stawał się wówczas coraz popularniejszy, a świadomość skażenia środowiska oraz zanieczyszczenia spożywanych produktów coraz większa.

Dlatego postanowiliśmy zmienić naszą codzienność. I choć nie mamy wpływu na to czym oddychamy, to już pod względem tego co jemy i co aplikujemy naszej cielesnej powłoce, wybór jak najbardziej może być świadomy. Na własnej skórze przekonaliśmy się o słuszności takiego nastawienia. Dlatego, bazując na osobistych doświadczeniach, postanowiliśmy dzielić się zdobytą wiedzą.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty sprawdzonych (również przez nas osobiście) i cenionych producentów. Takich, którzy kładą szczególny nacisk na jakość i naturalność swojego asortymentu.

A skoro odwiedziłaś(-łeś) już naszą stronę i czytasz ten wpis to znaczy, że jesteś na najlepszej drodze do zaimplementowania ważnych zmian w Swoim stylu życia.

Zależy nam abyśmy wspólnie pogłębiali wiedzę o możliwościach jakie stwarza przyroda. Nie tylko w aspekcie tego, co natura może dać nam. Ale, a może w szczególności, tego czym my możemy się jej odwzajemnić.

Zapraszamy do zakupów