Logo e-fiore

e-Fiore to polski producent, który od 2012 roku tworzy kosmetyki w całości naturalne, bazujące na czystych olejach i wyciągach roślinnych, zimnotłoczonych nierafinowanych masłach, hydrolatach. Stosowane składniki aktywne występują w możliwie najwyższych stężeniach.

Marka e-Fiore stawia na wysoką jakość surowców używanych do produkcji, dzięki czemu wytwarzane kosmetyki naturalne są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wrażliwej cery.

Produkty e-Fiore nie zawierają parabenów, barwników syntetycznych, substancji szkodliwych. Zabezpieczane są wyłącznie naturalnie (solą morską, wyciągiem z pestek grejfruta oraz glinkami) poprzez konserwanty dopuszczone przez jednostki certyfikujące np. ECOCERT.

Logo eco denta

Ecodenta to marka wypromowana przez 5 biochemików. W swoim litewskim laboratorium BIOK nieustannie poszukują nowoczesnych rozwiązań dla zdrowego wyglądu skóry. W procesie produkcji wykorzystują tylko naturalne składniki.

Wysoka jakość produktów rozpoznawanych w całej Europie to efekt 30-letniego doświadczenia w formułowaniu kosmetyków naturalnych i organicznych. Ale Ecodenta nie bazuje tylko na przeszłości. Firma stale podnosi poprzeczkę, poszukując innowacyjnych rozwiązań. Jest to możliwe dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami z dziedziny biologii, chemii, odontologii, dermatologii i kosmetyki.

Ich dążeniem jest zrewolucjonizować świat pielęgnacji jamy ustnej, wykorzystując w procesie produkcji najlepsze i najzdrowsze składniki oraz możliwości nowoczesnej nauki.

Logo Make Me Bio

Założyciele firmy – Ania i Bartek – to pasjonaci zdrowego trybu życia. Dlatego postanowili urzeczywistnić marzenia o dostępności kosmetyków naturalnych  dla każdego.

W procesie produkcji stosują tylko ekstrakty i wyciągi z roślin pochodzących z przebadanych i ekologicznych upraw. Należą do nich tłoczone na zimno masła nierafinowane, olejki oraz witaminy w czystej postaci.

Wysoka jakość i unikatowy skład kosmetyków marki Make Me Bio to efekt odpowiedniej selekcji i harmonijnego łączenia naturalnych surowców.

Logo Ministerstwo dobrego mydła

Tą rodzinną manufakturę mydlarską założyły siostry – Ania i Ula.

Z bliskiego ich sercu Kamienia Pomorskiego uczyniły centrum dowodzenia (zanim zostało przeniesione do Szczecina). Przesłania kilku ukochanych książek posłużyły za niepowtarzalny wzór postępowania. Z darów natury wydobywają to co najlepsze, aby ubrać w formę kojącego zmysły ekologicznego kosmetyku.

W swojej pracowni stosują najwyższe standardy pracy, czego efektem są produkty spełniające najbardziej rygorystyczne warunki dotyczące wytwarzania kosmetyków.

Logo Natura Siberica

Natura Siberica to marka, której misją jest podarowanie użytkownikom dobrodziejstw syberyjskiej dzikiej natury z jednoczesnym poszanowaniem jej unikatowości i nieskazitelności.

W ofercie firmy znajdziemy wyłącznie certyfikowane, organiczne kosmetyki. Surowce wykorzystywane do ich produkcji pochodzą z roślin rosnących w swoim naturalnym terenie, w którym codziennie zmagają się z tamtejszym skrajnie zimnym klimatem. Dzięki zahartowaniu posiadają szczególne właściwości oraz ponadprzeciętne bogactwo składników aktywnych.

Natura Siberica korzysta z wiedzy zielarskiej oraz tradycyjnych receptur rdzennych mieszkańców regionu. Dodatkowo mieszkańcy uczestniczą przy ręcznych zbiorach co nie tylko daje gwarancję dbałości o środowisko, ale również dla wielu rodzin stanowi główne źródło utrzymania.

Natura Siberica to świadectwo mocy jaką mają dary natury wzbogacone wiedzą ekspertów, biotechnologów i kosmetologów. Wysoką jakość wytwarzanych kosmetyków naturalnych gwarantuje restrykcyjnie kontrolowany proces produkcji.